ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Šiandien prasidėjo antras pagrindinio priėmimo etapas - kviečiame studijuoti!

calendar iconRugpjūtis 01, 2018

Kviečiame studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje! 

Šiandien, rugpjūčio 1 d., nuo 12 val. prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas. Pageidaujantys jame dalyvauti gali pretenduoti į likusias 1190 laisvų valstybės finansuojamų vietų ir 37studijų stipendijas universitetinėse studijose, 5092 laisvas valstybės finansuojamas vietas ir 94 studijų stipendijas koleginėse studijose.

Norintys dalyvauti antrajame etape savo ketinimą turi pažymėti Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Antrajame etape galioja tas pats įregistruotas prašymas, todėl jame gali dalyvauti tik tie, kurie savo prašymus registravo pirmajame etape.

Šiame etape stojantieji gali atnaujinti savo prašymą iki rugpjūčio 3 d. 16 val. keisdami pirmojo etapo prašyme nurodytų pageidavimų eiliškumą, išbraukdami nereikalingus pageidavimus arba įrašydami naujų, bet tik į valstybės nefinansuojamą vietą. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 7 d. iki 12 valandos.

Antrajame etape stojantieji gali pretenduoti:

  • tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija ar be jos, jeigu pirmojo etapo metu sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla (bet negavo studijų stipendijos);
  • tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija ar be jos, jeigu negavo jokio kvietimo;
  • tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu pirmajame etape sudarė valstybės finansuojamų ar valstybės nefinansuojamų su studijų stipendija studijų sutartį su aukštąja mokykla.

 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma