ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kviečiame studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje!

Nuo rugpjūčio 13 d. iki rugpjūčio 17 d. 15 val. stojantieji galės registruoti savo prašymus dalyvauti papildomame priėmime į universitetus ir kolegijas.

Lietuvių

SKAITYTI

Mindaugas Mažeika – Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Ortopedijos technologijos absolventas, kuris studijas baigė vos prieš kelis mėnesius, jau turi sukaupęs nemažą patirtį profesinėje srityje.

Mindaugo baigiamasis darbas „Individualių protezų apdailų projektavimas ir gamyba išskirtinei vartotojų rinkai“ tai tik įrodo. Tai nebuvo tik teorinis darbas, viską nuo pradžių iki galo Mindaugas padarė pats, t.y. sukūrė individualų protezą su įmontuotu Bluetooth garsiakalbiu ir USB telefono įkrovikliui.

Lietuvių

SKAITYTI

Šeima – svarbiausia! Šiuo šūkiu pradedamos projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Neringos savivaldybėje“ veiklos, kurias vykdo projekto partneris - Šv. Ignaco Lojolos kolegija.

Lietuvių

SKAITYTI

Skubi medicinos pagalba – tai unikali ir vienintelė studijų programa Lietuvoje, kurią vykdo Šv. Ignaco Lojolos kolegija! 

Studijuojant šioje studijų programoje pagrindinis dėmesys skiriamas parengti į praktinę veiklą orientuotus skubios medicinos pagalbos specialistus, kurie gebėtų savarankiškai ir kartu su medikų komanda teikti pirmąją bei būtinąją ar neatidėliotiną medicinos pagalbą!

Lietuvių

SKAITYTI

Kviečiame studijuoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje! 

Šiandien, rugpjūčio 1 d., nuo 12 val. prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas. Pageidaujantys jame dalyvauti gali pretenduoti į likusias 1190 laisvų valstybės finansuojamų vietų ir 37studijų stipendijas universitetinėse studijose, 5092 laisvas valstybės finansuojamas vietas ir 94 studijų stipendijas koleginėse studijose.

Lietuvių

SKAITYTI

Vadovaudamiesi Tikslinių išmokų neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, skyrimo tvarkos aprašo, informuojame, kad nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau — IS „PARAMA") tikslinei išmokai 2018 m. pavasario semestrą papildomo priėmimo rugpjūčio mėnesį gauti.

Lietuvių

SKAITYTI

  • Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje šiuo metu vyksta studijų sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti pirmajame stojimo į aukštąsias mokyklas etape
  • 2018 m. rugpjūčio 1 - 3 dienomis stojantieji, kurie nepasirašė studijų sutarčių pirmajame etape, galės koreguoti savo prašymus ir dalyvauti konkurse iš naujo
  • 2018 m. rugspjūčio 7 d. bus paskelbti stojimo rezultatai! 
  • 2018 m. rugpjūčio 8 - 9 d.
Lietuvių

SKAITYTI

Šių metų liepos 26 d. stojantieji per Bendrąjį priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas (Lama BPO) gaus pakvietimus studijuoti. Primename, jog norint tapti pilnateisiu Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentu, reikia pasirašyti studijų sutartį. 

Lietuvių

SKAITYTI

Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją likusiam 2018 m. pavasario semestro laikotarpiui, turi galimybę tai padaryti papildomo priėmimo metu.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje vykdoma Sielovadinės rūpybos studijų programa yra inovatyvi Lietuvoje, susiejanti socialinių mokslų, katalikų teologijos, psichologijos mokslų pasiekimus.
Lietuvių

SKAITYTI

Grožio terapija – studijų programa, skirta visiems neabejingiems grožiui ir norintiems tapti šios industrijos dalimi. Studijų metu studentai susipažįsta su šios srities naujovėmis, turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų - dėstytojų-praktikų.

Lietuvių

SKAITYTI

Svarstote kur studijuoti?

Pateikite prašymą internetu per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinę sistemą.

Lietuvių

SKAITYTI

Įvaizdžio dizainas – studijų programa, kurią vykdo Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Tai labai įdomi, plati ir perspektyvi studijų programa, o specialistų poreikis ir populiarumas jaučiamas itin stipriai.

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje labai daug dėmesio skiriama individualumui, savitam stiliui, išskirtinumui. Padaryti taip, kad kiekvienas jaustųsi gerai ir atrodytų gražiai nelengva užduotis, kuri tenka savo srities profesionalams – įvaizdžio dizaineriams.

Lietuvių

SKAITYTI

Skubi medicinos pagalba - tai unikali ir vienintelė studijų programa Lietuvoje. Studijuojant šioje studijų programoje pagrindinis dėmesys skiriamas parengti į praktinę veiklą orientuotus skubios medicinos pagalbos specialistus, kurie gebėtų savarankiškai ir kartu su medikų komanda teikti pirmąją bei būtinąją ar neatidėliotiną medicinos pagalbą įvairių amžiaus grupių asmenims, atsižvelgiant į patirtų traumų pobūdį bei gyvybinių funkcijų sutrikimo laipsnį.

Lietuvių

SKAITYTI

Kviečiame virtuvės mėgėjus į išsskirtinį 3 dienų praktinį seminarą su prancūzų šefu Xavier Bouriot liepos 23-25 dienomis Kaune.

Sėkmingai išklausius kursą, bus išduodami sertifikatai.

 

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje kviečiame rinktis socialinio darbo studijas!

Su socialinėmis problemomis ir sunkumais žmonės susiduria visame pasaulyje. Socialiniai darbuotojai – tai specialistai, kurie gali padėti įvairiose srityse – ar tai būtų smurtas artimoje aplinkoje, problemos šeimoje, pagalba senyvo amžiaus žmonėms, darbas su vaikais ar pan. 

Lietuvių

SKAITYTI

Svarstote kur studijuoti?

Pateikite prašymą internetu per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinę sistemą.

Lietuvių

SKAITYTI

Visiškai naujas studentų apgyvendinimo projektas jau baigiamas įgyvendinti ir nuo rugsėjo 1 d. galės priimti naujus studentus.

Planuojama, kad studentų apgyvendinimo kompleksas galės pasiūlyti 250 kambarių su visa reikiama įranga, baldais ir kitais patogumais tad studentai galės labiau koncentruotis į studijas, o ne apgyvendinimo paieškas, mokesčių mokėjimą ir pan.

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinis menas - unikali studijų programa Lietuvoje, kuri pradėta vykdyti 2017-2018 mokslo metais. Ši technologijų krypties studijų programa išskirtinė tuo, kad studijos organizuojamos moduliais. Studentai studijų metu išsklausys pažangių maisto gamybos technologijų; Maisto dizaino; Maisto fotografijos; Banketų ir renginių maitinimo organizavimo; Kulinarinio meno entreprenerystės ir kitus modulius.

Lietuvių

SKAITYTI

Šiandien, Liepos 6 – ąją švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną.

Nepamirškime, kad mūsų, lietuvių, visame pasaulyje yra 4 mln., tad 21 val. kviečiame giedoti tautišką giesmę!

Švęskime kartu!

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma