ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Tinkamai prižiūrėti pėdas reikia nemažai, dažnai specifinių žinių. LRT Kultūros laidoje „Pažvelk į profesiją kitaip“ patarimus dalijo būsimosios ortopedės technologės, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos studentės.

Ištrauka iš laidos „Pažvelk į profesiją kitaip“ - https://www.youtube.com/watch?v=iVSDKjXdYbo

Lietuvių

SKAITYTI

LRT Kultūros eteryje - Šv. Ignaco Lojolos kolegijos lektorės Rūtos Čepulienės trumpų plaukų šukuosenos technikos pristatymas. Kaip pasidaryti šukuoseną rasite dešimtis patarimų, tačiau geriausiai, kai tai darote kartu su specialistu.

Reportažas apie tai - LRT Kultūros laidoje „Pažvelk į profesiją kitaip“.

Lietuvių

SKAITYTI

LRT Kultūros laidoje „Pažvelk į profesiją kitaip“ - reportažas apie Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Sielovadinės rūpybos programą. Sielovados specialistu gali pasirinkti kiekvienas, tačiau tam reikia pasišventimo ir vidinio pasirengimo, o pasirinkusiųjų istorijos vertos išskirtinių pasakojimų. 

Lietuvių

SKAITYTI

LRT Kultūros laidoje „Pažvelk į profesiją kitaip“ - Šv. Ignaco Lojolos kolegijos dėstytojos dr. Birutės Sinkutės muilo gamybos pamoka.

Nors iki didžiųjų metų švenčių Šventų Kalėdų liko nemažai laiko, tačiau stilingas ir rankų darbo dovanas galima ruošti jau dabar. Šįkart mokysime kaip pasigaminti kvapnų muilą.

Plačiau apie tai – reportaže:

Lietuvių

SKAITYTI

Rengtis ir atrodyti stilingai galima ir būtina  kiekvieną dieną. Jei neturite laiko ir norite išties pasikeisti, Jums padės įvaizdžio dizaineriai. Lietuvoje naudotis jų paslaugomis dar neįprasta, tačiau ir šioje srityje mes sparčiai tobulėjame. Ignaco Lojolos kolegijoje į įvaizdžio dizaino programą – vienas didžiausių konkursų, o įvaizdžio dizainerių poreikis vis augs.

Plačiau apie tai – reportaže:

Lietuvių

SKAITYTI

LRT Kultūros laidoje „Pažvelk į profesiją kitaip“ Šv. Ignaco Lojolos kolegijos dėstytoja pasakojo, kaip teisingai suteikti pirmąją medicinos pagalbą.

Kiekvienas nemažai girdėjote, o gal ir nesunkiai suteiktumėte pirmąją medicinos pagalbą. Vis dėlto, jei trūksta žinių – kviečiame atidžiai žiūrėti reportažą su Šv. Ignaco Lojolos kolegijos dėstytoja, Privalomosios pirmosios pagalbos centro direktore Irena Malašauskiene.

Lietuvių

SKAITYTI

Kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per LRT televizijos programą „LRT Kultūra“ bus rodoma nauja šviečiamoji  informacinė TV laida „Pažvelk į profesiją kitaip“. Tarp projekto partnerių – ir Šv. Ignaco Lojolos kolegija. 

Lietuvių

SKAITYTI

TV laidos „Pažvelk į profesiją kitaip“ rengėjai kalbino Šv. Ignaco Lojolos kolegijos direktorių dr. Aivarą Anužį. Kviečiame pasiklausyti interviu, kuriame aptartos galimybės tinkamai pasirinkti profesiją.
Lietuvių

SKAITYTI

Baigiantis metams Vilniaus rotušėje vyko kasmetinė iškilminga ceremonija, kurios metu įteikti garbingiausi sostinės apdovanojimai – šv. Kristoforo statulėlės. Jau 18 kartą vykstančioje ceremonijoje pagerbtos Vilniui nusipelniusios asmenybės. Šiais metais Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius apdovanojo dešimt vilniečių už jų nuopelnus menui, švietimui, aplinkos apsaugai, sveikatos apsaugai, mokslui ir kt.

Lietuvių

SKAITYTI

Šv. Ignaco Lojolos kolegija (ILK) yra geriausių nevalstybinių kolegijų penketuke.reitingai

Tai atskleidė žurnalo „Reitingai“ 2016 m. pristatytas naujausias institucinis kolegijų reitingas. Atskirai buvo vertintos valstybinės ir nevalstybinės kolegijos, tarp kurių – ir ILK.

Geriausių nevalstybinių kolegijų penketukas: Vilniaus dizaino kolegija (66,4 taško), 2. Lietuvos verslo kolegija (57,2 taško), 3. Socialinių mokslų kolegija (55,7 taško), 4. Šv. Ignaco Lojolos kolegija (52,3 taško), 5. Vilniaus verslo kolegija (50,1 taško).

Lietuvių

SKAITYTI

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma