ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Kviečiame dalyvauti nemokamose projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Neringos savivaldybėje“ veiklose!

calendar iconRugpjūtis 06, 2018

Šeima – svarbiausia! Šiuo šūkiu pradedamos projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Neringos savivaldybėje“ veiklos, kurias vykdo projekto partneris - Šv. Ignaco Lojolos kolegija.

Natūralu, kad iškylančias problemas šeimos bando spręsti savo jėgomis, kreiptis pagalbos dažnai nedrąsu. Tačiau kartais tik profesionali pagalba gali padėti šeimai, o tai ir yra pagrindinis projekto tikslas - teikti kompleksines paslaugas – psichologinę pagalbą, sociokultūrines, šeimos įgūdžių ugdymoir sociokultūrines paslaugas - visiems Neringos gyventojams. Taip siekiama padėti neringiškių šeimoms spręsti patiriamus sunkumus ir tuo pačiu užbėgti už akių galimoms krizinėms situacijoms.

Projekto programoje numatyta skirtingo pobūdžio paslaugų ir veiklų paketas – šeimų ir individualios konsultacijos, pozityvios tėvystės mokymai (kaip įveikti krizes bei kurti darnius santykius su artimiausiais žmonėmis), sociokultūrinės veiklos - teminės stovyklos vaikams, šeimos žygiai, šeimos įgūdžių ugdymo veiklos - dienos stovyklos šeimoms, meninės saviraiškos ir kūrybiškumo ugdymo užsiėmimai, šeimų klubas, šeimų šventės bei kiti įdomūs ir įtraukiantys šeimas renginiai.

Kontaktai pasiteirauti dėl veiklų bei registracija į veiklas vyksta tel.+370 614 44669, bei el.paštu seima@ilk.lt

 

196619661966196619661966

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma