ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Įvaizdžio dizaino studijos ILK!

calendar iconLiepa 18, 2018

Įvaizdžio dizainas – studijų programa, kurią vykdo Šv. Ignaco Lojolos kolegija. Tai labai įdomi, plati ir perspektyvi studijų programa, o specialistų poreikis ir populiarumas jaučiamas itin stipriai.

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje labai daug dėmesio skiriama individualumui, savitam stiliui, išskirtinumui. Padaryti taip, kad kiekvienas jaustųsi gerai ir atrodytų gražiai nelengva užduotis, kuri tenka savo srities profesionalams – įvaizdžio dizaineriams.

"Karjeros galimybių šioje srityje yra daugybė – tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Viskas priklauso nuo studento asmeninių ambicijų, gebėjimo pasisavinti žinias ir pastangų jas pritaikant. Baigęs studijas gali dirbti įvaizdžio dizaineriu, konsultantu. Programoje yra makiažo pagrindai – norintys laisvai gali tapti šios srities profesionalais. Studentai mokosi fotografijos, kompozicijos, todėl gali dirbti fotosesijose, bendradarbiauti su dizaineriais, kurti mados pristatymus, ieškoti mados tendencijų" - teigia dėstytoja Ieva Juozėnaitė.

Šiais metais Įvaizdžio dizaino studentų baigiamieji darbai buvo itin įdomūs, originalūs, perspektyvūs. Vienas iš jų - įvaizdžio studentės Aistės baigiamasis darbas - „Šiuolaikinio klajoklio“ įvaizdis naujai kuriamo prekės ženklo koncepcijoje“.

Šiandieninis klajoklis nėra genties dalis, tai plačiu mastu paplitusi žmonių bendruomenė, kurią nuo kitų skiria gyvenimo būdas bei pasaulio suvokimas. Dabartinis klajoklis negyvena atskirtyje nuo kitų žmonių, priešingai tai itin socialūs individai neretai viena koja priekyje žengiantys technologijų srityje.

Laiko tėkmėje prarastas išvaizdos, kaip pagrindinio atskirties rodmens unikalumas dėl pasikeitusių gyvenimo sąlygų. Todėl yra svarbu rasti būdą, kaip į jų įvaizdį įnešti unikalumo bei atkurti atskirtį nuo kitų žmonių. Dėl šios priežasties yra kuriamas prekinis ženklas, kurio pagrindinis tikslas yra pateikti klajoklio įvaizdį šiuolaikiškai sujungiant individų gyvenimo stilių bei laisvės troškimo.

Daugiau apie Įvaizdžio dizaino studijų programą: http://www.ilk.lt/lt/ivaizdzio-dizainas

Štai kaip Įvaizdžio dizaino studentė įgyvendino baigiamojo darbo idėją – sukūrė šiuolaikinio klajoklio įvaizdį naujai kuriamo prekės ženklo koncepcijoje:

194319431943194319431943

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma