ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

INFORMACIJA DĖL PAPILDOMO PRAŠYMŲ PILDYMO SOCIALINEI STIPENDIJAI GAUTI!

calendar iconLiepa 24, 2018

Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją likusiam 2018 m. pavasario semestro laikotarpiui, turi galimybę tai padaryti papildomo priėmimo metu.

Nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 10 d. vyks papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimo terminas, per kurį studentas prisijungęs prie Vasltybinio studijų fondo tinklalapio (http://vsf.lrv.lt/lt/) Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinės sistemos (toliau — IS „PARAMA"), elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Socialinė stipendija SS 2018 m. pavasario semestras papildomas priėmimas rugpjūtis).

Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į socialinę stipendiją. Primename, kad socialinė stipendija studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos. Studentas, kuris užpildo prašymą papildomo priėmimo metu, socialinė stipendija skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui. 

 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma