ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

INFORMACIJA DĖL PAPILDOMO PARAIŠKŲ PILDYMO TIKSLINĖMS IŠMOKOMS

calendar iconLiepa 31, 2018

Vadovaudamiesi Tikslinių išmokų neįgaliesiems, studijuojantiems aukštosiose mokyklose, skyrimo tvarkos aprašo, informuojame, kad nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 16 d. prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau — IS „PARAMA") tikslinei išmokai 2018 m. pavasario semestrą papildomo priėmimo rugpjūčio mėnesį gauti.

Studentai, norėdami gauti tikslinę išmoką papildomo priėmimo metu privalo per Fondo interneto tinklalapį http://vsf.lrv.lt/lt/ prisijungti prie IS „PARAMA" ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Tikslinė išmoka 2018 m. pavasario semestras papildomas rugpjūtis). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į tikslinę išmoką.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos. Studentui, kuris užpildo prašymą papildomo priėmimo metu, tikslinė išmoka skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui. 

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma